Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Sesja Plakatowa

Wszystkim uczestnikom Sesji Plakatowej Zdrowie reprodukcyjne i seksualne serdecznie dziękujemy za aktywny udział w Kongresie.

Decyzją Jury w składzie dr hab. Michał Lew-Starowicz, prof. Romuald Dębski oraz dr hab. Marcin Matuszewski przyznano dwie nagrody oraz wyróżnienie.

Pierwsze miejsce otrzymała praca Wykorzystanie telemedycyny w profilkatyce i terapii dysfunkcji mięśni dna miednicy kobiet autorstwa Urszuli Wójtowicz i Huberta Hurasa.

Drugie miejsce przyznano pracy Stosowanie antykoncepcji awaryjnej a poczucie religijności oraz kryzysu w wartościowaniu przygotowanej przez zespół w składzie: mgr Agata Rudnik, mgr Joanna Koss, prof. Mariola Bidzan.

Wyróżnienie otrzymała praca Badanie wpływu masażu relaksacyjnego w trakcie ciąży na poziom satysfakcji z życia seksualnego kobiet - prezentacja projektu badawczego zespołu w składzie: mgr Katarzyna Urtnowska, dr hab. n. med. Grzegorz Ludwikowski, dr n. med. Irena Bułatowicz.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Wszystkie abstrakty prac naukowych, zakwalifikowane do prezentacji w formie plakatów, zostały opublikowane w oficjalnej książce kongresowej.

Zgłoś udział w sesji plakatowej