Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

 

 

28/03
Wesołych Świąt !!!
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu pogody ducha, spokoju, odpoczynku w rodzinnym gronie i DUŻO ZDROWIA.
Czytaj dalej
20/12
Wesołych Świąt !!!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Państwu moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Czytaj dalej
25/04
Dziękujemy za udział w Kongresie
Za nami 4. edycja Kongresu KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w Trójmieście.
Czytaj dalej
14/04
Ostatnie dni rejestracji na Kongres
Uwaga!!! Ostatnie cztery dni rejestracji na Kongres KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE, który odbędzie się w Hotelu Faltom Gdynia Rumia.
Czytaj dalej
07/04
Zapraszamy na Kongres
Już za niecałe dwa tygodnie spotkamy się w Gdyni, by w gronie fachowców i międzynarodowych ekspertów porozmawiać o najbardziej palących problemach związanych seksualnością i rozrodczością.
Czytaj dalej
24/03
Wesołych Świąt
Drodzy Prelegenci, Goście i Uczestnicy Międzynarodowego Kongresu Medycznego KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Wam pogody ducha, spokoju, odpoczynku w rodzinnym gronie i DUŻO ZDROWIA.
Czytaj dalej
22/03
Patronat PTA
Polskie Towarzystwo Andrologiczne dołączyło do grona patronów naukowych Międzynarodowego Kongresu Medycznego KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE.
Czytaj dalej
20/03
Zapraszamy do udziału w Kongresie
Zapraszamy do udziału w obradach Kongresu KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE. Rejestracja trwa do 18 kwietnia, koszt uczestnictwa w Kongresie to obecnie 550 zł (z VAT).
Czytaj dalej
18/03
Wykład inauguracyjny
Tegoroczne obrady Kongresu KOBIETA I MĘŻCZYZNA zainauguruje wykład prof. Kazimierza Krajki.
Czytaj dalej