Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

 

 

10/04
Wesołych Świąt
Pogodnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, a przede wszystkim DUŻO ZDROWIA, życzy Zespół Organizacyjny Kongresów KOBIETA I MĘŻCZYZNA.
Czytaj dalej
20/12
Wesołych Świąt
Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku przesyła Zespół Organizacyjny Kongresów KOBIETA I MĘŻCZYZNA.
Czytaj dalej
18/04
Wesołych Świąt
Pogodnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy oraz jak najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.
Czytaj dalej
21/12
Wesołych Świąt
Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy Zespół Organizacyjny Kongresów Kobieta i Mężczyzna.
Czytaj dalej
28/03
Wesołych Świąt !!!
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu pogody ducha, spokoju, odpoczynku w rodzinnym gronie i DUŻO ZDROWIA.
Czytaj dalej
20/12
Wesołych Świąt !!!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Państwu moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Czytaj dalej
25/04
Dziękujemy za udział w Kongresie
Za nami 4. edycja Kongresu KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w Trójmieście.
Czytaj dalej
14/04
Ostatnie dni rejestracji na Kongres
Uwaga!!! Ostatnie cztery dni rejestracji na Kongres KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE, który odbędzie się w Hotelu Faltom Gdynia Rumia.
Czytaj dalej
07/04
Zapraszamy na Kongres
Już za niecałe dwa tygodnie spotkamy się w Gdyni, by w gronie fachowców i międzynarodowych ekspertów porozmawiać o najbardziej palących problemach związanych seksualnością i rozrodczością.
Czytaj dalej