Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności

 

 

13/11
Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł weźmie udział w Kongresie
Uprzejmie informujemy, że Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł potwierdził swój udział w Kongresie Kobieta i Mężczyzna 65+.
Czytaj dalej
12/11
Rekordowa liczba prelegentów!
W tegorocznym Kongresie Kobieta i Mężczyzna 65+, weźmie udział ponad 40 prelegentów!
Czytaj dalej
09/11
Rekordowa ilość zgłoszeń na Sesję Posterową!
Do Sesji Posterowej, która odbędzie się podczas 4. edycji Kongresu została zgłoszona rekordowa liczba prac! 31 posterów Jury Sesji Posterowej zakwalifikowało do prezentacji podczas wydarzenia.
Czytaj dalej
02/11
Patronat Medialny Głosu Seniora
Do grona Patronów Medialnych Kongresu KOBIETA I MĘŻCZYZNA 65+ dołączył GŁOS SENIORA.
Czytaj dalej
26/10
Sesje gerontologiczne podczas Kongresu
18 listopada (sobota) od godz. 9:15 zaplanowane są cztery sesje gerontologiczne, podczas których swoje referaty przedstawią naukowcy i praktycy z ośrodków z całego kraju.
Czytaj dalej
20/10
Kardiogeriatria inwazyjna
18 listopada (sobota) o godz. 9:15 serdecznie zapraszamy na sesję medyczną pt. "KARDIOGERIATRIA INWAZYJNA - KIEDY, U KOGO, CZYLI JAK POSTĘPOWAĆ GDY PACJENT NIE MIEŚCI SIĘ JUŻ W EBM?", której przewodniczyć będzie prof. Anna Skalska.
Czytaj dalej
13/10
Serwis Domystarosci.pl Patronem Medialnym
Serwis Domystarosci.pl został Patronem Medialnym Kongresu Kobieta i Mężczyzna 65+. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału razem z nami w Kongresie.
Czytaj dalej
05/10
Dermatologia w geriatrii
Drugiego dnia Kongresu, w sobotę 18 listopada, o godz. 11:55, serdecznie Państwa zapraszamy na sesję medyczną DERMATOLOGIA W GERIATRII!!! Przewodniczącą Sesji jest prof. Katarzyna Wieczorowska-Tobis z Poznania.
Czytaj dalej
28/09
Niższa opłata rejestracyjna tylko do 30.09
Pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września trwa rejestracja na Kongres KOBIETA I MĘŻCZYZNA 65+ w promocyjnej cenie 450 zł.
Czytaj dalej